Alan kaydınız beklemede. Bir saat sonra tekrar kontrol edin.

Güncellemeler


Öyküler

bir yıl önce
Öncelikle Halil İbrahim ve değerli ailesine içten teşekkürler o kadar nazik ,içten ve misafirperverler ki mahçup olduk.daha sonra çok uzun yıllar Türkiye’nin her yerinde kamp yapan biri olarak söylüyorum; saf,temiz,doğal bakir bir yayla hiç çekinmeden ailecek gelinecek bir yer .temiz hava bol oksijen Not:mahcubiyetimi gidermek için mutlaka tekrar talip amcayı ziyaret edeceğim
- Özcan Ş
bir yıl önce
Trabzonun bütün yaylaları güzel. Şolma nın da kendine özgü bir güzelliği var. Eksiği çok. Yalnız gidilecek gezilecek hatta imkan varsa kalınacak bir yer. (Çatır veya misafir olabilirsiniz ).
- 61 M
2 yıl önce
Gittiğimiz mevsimde (ilkbaharda) bomboştu. Bulutların üzerinde, tertemiz havası ve bozulmamış doğası ile diğer yaylalardan ayrılıyor. Çarpık yerleşme söz konusu olmadığı için manzarası çok çok güzel. Yolu biraz bozuktu ama bu güzellik için çekmeye değer.
- Buğra A
Trabzon'un en çekici yerleri arasındaki Şolma Yaylası, çevresine sunduğu güzelliğiyle en görülesi yerlerden biridir. Maçka'nın 22 kilometre uzaklığında olan Şolma Yaylasına giderken her adımda doğanın en güzel parçalarına şahit olacaksınız. 

Kendi aracınızla gidebileceğiniz gibi yaz aylarında Şolma'ya minibüslerle de ulaşabilirsiniz. Bölgede elektrik, su, telefon bulunuyor. Trabzon tatilinizde kendinizi doğanın bir parçası olarak hissedeceğiniz Şolma Yaylası'nı ziyaret edebilirsiniz. Karadeniz'in bu güzel şehrinin gezilip keşfedilecek yeri saymakla bitmez.

Bize Ulaşın

İletişim

Hemen ara
  • 0546 254 95 79

Adres

Yol tarifi al
Yeşiltepe Mahallesi Merkez
61750 Maçka/Trabzon
Türkiye

Çalışma Saatleri

Pzt:24 saat açık
Sal:24 saat açık
Çar:24 saat açık
Per:24 saat açık
Cum:24 saat açık
Cmt:24 saat açık
Paz:24 saat açık
Bize Ulaşın
Mesaj gönderildi. Kısa süre içinde size dönüş yapacağız.